DJECO Puzzle Traktor 16 dílků
Kód: 167549
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Puzzle obsahuje 16 dílků, ze kterých děti podle předlohy složí obrázek parádního traktoru. Rozměr složeného puzzle cca 25 x 25cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.32 kg |
| EAN: | 3070900072756 |
| Počet dílků: | 16 |
| Rozměry krabice (balení): | 21 x 16,5 x 5,5 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 25 x 25cm |
| Materiál: | Papír |
| Věk: | od 3 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
