DJECO Puzzle Vesmírná stanice 54 dílků
Kód: 153289
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Rozměr složeného puzzle cca 40 x 37 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.63 kg |
| EAN: | 3070900072916 |
| Počet dílků: | 54 |
| Rozměry krabice (balení): | 25,5 x 25,5 x 6,5 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 40 x 37 cm |
| Materiál: | Papír |
| Věk: | od 5 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
