DJECO Puzzle Závodní auto 16 dílků
Kód: 148131
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Puzzle s motivem závodního auta se zvířecími závodníky v krásné tvarované krabičce. Rozměr složeného puzzle cca 25 x 25 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.3 kg |
| EAN: | 3070900072732 |
| Počet dílků: | 16 |
| Rozměry krabice (balení): | 23 x 12,5 x 5 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 25 x 25 cm |
| Materiál: | Papír |
| Věk: | od 3 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
