DJECO Svítící puzzle Mazlivé kočky 50 dílků
Kód: 148135
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Fluorescenční (neonové) puzzle s motivem přítulných koček svítící ve tmě. zvláštnost spočívá v neonové barvě, která obraz ve tmě oživí po tom, co se puzzle "nasvítí" při denním světle, v noci několik hodin září robustní dílky baleno v designové krabičce Rozměr složeného puzzle cca 34 x 48 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.55 kg |
| EAN: | 3070900070219 |
| Počet dílků: | 50 |
| Rozměry krabice (balení): | 20,5 x 12,5 x 12,5 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 34 x 48 cm |
| Materiál: | Papír |
| Věk: | od 5 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
