DODO Puzzle Batwheels: Bibi 16 dílků
Kód: 163055
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Rozměr složeného puzzle cca 22 x 22 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.09 kg |
| EAN: | 4823115909534 |
| Počet dílků: | 16 |
| Rozměry krabice (balení): | 13,5 x 10,5 x 5,5 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 22 x 22 cm |
| Materiál: | Papír |
| Věk: | od 3 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
