DODO Puzzle Denní rutina 100 dílků
Kód: 164685
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Rozměr složeného puzzle cca 45 x 33 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.53 kg |
| EAN: | 4823115909879 |
| Počet dílků: | 100 |
| Rozměry krabice (balení): | 24 x 15,5 x 7 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 45 x 33 cm |
| Materiál: | Papír |
| Věk: | od 5 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
