DODO Puzzle Harry Potter: Manuál pro kouzelníky 770 dílků
Kód: 164695
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Rozměr složeného puzzle cca 48 x 68 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.3 kg |
| EAN: | 4823115909961 |
| Počet dílků: | 770 |
| Rozměry krabice (balení): | 23,5 x 19 x 5 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 48 x 68 cm |
| Materiál: | Papír |
| Věk: | od 8 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
