DODO Puzzle Harry Potter: Sny a Fantazie 150, 250 a 350 dílků
Kód: 164688
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Rozměr složeného puzzle cca 32 x 23 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.18 kg |
| EAN: | 4823115910011 |
| Počet dílků: | 150 x 250 x 350 |
| Rozměry krabice (balení): | 27,5 x 18,5 x 6,5 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 32 x 23 cm |
| Materiál: | Papír |
| Věk: | od 8 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
