DODO Puzzle Lesní víly 120 dílků
Kód: 134056
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Celé puzzle je stylově baleno v pevném papírovém tubusu, uvnitř kterého je ukryta také předloha pro skládání. Rozměr složeného puzzle cca 32 x 32 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.3 kg |
| EAN: | 4820198242022 |
| Počet dílků: | 120 |
| Rozměry krabice (balení): | 20 x 11 x 11 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 32 x 32 cm |
| Materiál: | Papír |
| Věk: | od 6 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
