DODO Puzzle Letní večery 2v1 (24 a 36 dílků)
Kód: 163054
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Progresivní puzzle s různou obtížností - dvě samostatná puzzle o velikosti 27 x 22 cm. Různý počet dílků vede ke zdokonalování dítěte při skládání a zvyšování obtížnosti. Rozměr složeného puzzle cca 27 x 22 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.21 kg |
| EAN: | 4823115909732 |
| Počet dílků: | 24 a 36 |
| Rozměry krabice (balení): | 20 x 16,5 x 6 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 27 x 22 cm |
| Materiál: | Papír |
| Věk: | od 3 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
