DODO Puzzle Můj den 4v1 (12,16,20,24 dílků)
Kód: 134061
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Dětské puzzle značky DODO s obrázky denních činností. Progresivní puzzle s různou obtížností - 4 puzzle s 12 - 24 dílky. Rozměr složeného puzzle cca 22 x 22 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.38 kg |
| EAN: | 4820198240325 |
| Počet dílků: | 12 + 16 + 20 + 24 |
| Rozměry krabice (balení): | 15 x 14,5 x 14,5 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 22 x 22 cm |
| Materiál: | papír |
| Věk: | od 3 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
