DODO Puzzle s hledáním obrázků V ZOO 80 dílků
Kód: 134051
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
S puzzle DODO je skládání ještě zábavnější. Poskládejte puzzle a najděte všechna zvířátka a návštěvníky, kteří jsou vyobrazeni na jeho okrajích. barevný a krásně ilustrovaný obrázek s hledací hrou (možno hrát více způsoby: hledání na obrázku, ve více dětech kdo najde dřív, na čas..) rozvíjí slovní zásobu, paměť a koncentraci Rozměr složeného puzzle cca 45 x 31 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.29 kg |
| EAN: | 4820198242046 |
| Počet dílků: | 80 |
| Rozměry krabice (balení): | 25 x 16 x 6,5 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 45 x 31 cm |
| Materiál: | Papír |
| Věk: | od 5 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
