DODO Puzzle s vkládačkou Mazlíčci 18 dílků
Kód: 144563
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Skládání zpestřuje 6 speciálně tvarovaných dílků ve tvaru domácích mazlíčků. Rozměr složeného puzzle cca 45 x 31 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.31 kg |
| EAN: | 4820198241148 |
| Počet dílků: | 18 |
| Rozměry krabice (balení): | 25 x 16 x 6 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 45 x 31 cm |
| Materiál: | Papír |
| Věk: | od 18 měsíců |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
