DODO Puzzle Tlapková patrola: Připravení do akce 3v1 (25,36,54 dílků)
Kód: 164697
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Rozměr složeného puzzle cca 20 x 20 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.35 kg |
| EAN: | 4823115910004 |
| Počet dílků: | 24 a 36 |
| Rozměry krabice (balení): | 22 x 18 x 6 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 20 x 20 cm |
| Materiál: | Papír |
| Věk: | od 3 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
