DODO Sada puzzle, her a doplňků Vesmírné dobrodružství
Kód: 144604
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Vesmírné dobrodružství je balené v dárkovém tubusu, který v sobě ukrývá spoustu zábavy. Obsah balení: oboustranné puzzle se 40 dílky, 6 karet úkoly, plakát, 3 karty se samolepkami. Vhodné pro děti od 3 let. Rozměr složeného puzzle cca 45 x 31 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.04 kg |
| EAN: | 4820198244071 |
| Počet dílků: | 40 |
| Rozměry krabice (balení): | 23,5 x 13 x 13 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 45 x 31 cm |
| Materiál: | Papír |
| Věk: | od 3 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
