DOHÁNY Podlahové obrysové puzzle Jednorožec 12 dílků
Kód: 165354
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Rozměr složeného puzzle cca 53 x 55 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.48 kg |
| EAN: | 5998588115191 |
| Počet dílků: | 12 |
| Rozměry krabice (balení): | 35 x 24 x 5 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 53 x 55 cm |
| Materiál: | Papír |
| Věk: | od 2 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
