DOHÁNY Puzzle Dopravní prostředky 4v1 (4,6,9,12 dílků)
Kód: 125661
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Puzzle v krabičce s progresivními dílky. Balení obsahuje čtyři odlišné obrázky s motivem dopravních prostředků (vlak, nákladní auto, letadlo a loď), vždy s jiným počtem dílků. Skládání puzzle napomáhá rozvoji logického myšlení a procvičování trpělivosti. Vhodné pro děti již od 2 do 6 let. Rozměr složeného puzzle cca 16 x 15 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.23 kg |
| EAN: | 5998588114194 |
| Počet dílků: | 4+6+9+12 |
| Rozměry krabice (balení): | 19 x 18 x 4,5 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 16 x 15 cm |
| Materiál: | Papír |
| Věk: | od 2 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
