Dřevěné puzzle Doprava 96 dílků
Kód: 170849
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Dřevěné puzzle s 96 dílky na dřevěné desce s pevným okrajem, která slouží zároveň jako podložka pro skládání. Skládání puzzle rozvíjí dětskou fantazii a podporuje motoriku. Rozměr složeného puzzle cca 44,5 x 22,5 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.22 kg |
| EAN: | 8592386155242 |
| Počet dílků: | 96 |
| Rozměry krabice (balení): | 45 x 22,5 x 1 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 44,5 x 22,5 cm |
| Materiál: | Dřevo |
| Věk: | od 3 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
