Dřevěné puzzle Džungle s hrochem 9 dílků
Kód: 155306
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Dětské puzzle ze dřeva. Dílky jsou umístěny na dřevěné podkladové desce s vyfrézovaným okrajem pro snazší skládání. Skládání puzzle rozvíjí fantazii a podporuje rozvoj motoriky. Rozměr složeného puzzle cca 9 x 9 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.02 kg |
| EAN: | 5026619518199 |
| Počet dílků: | 9 |
| Rozměry krabice (balení): | 11 x 11 x 1 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 9 x 9 cm |
| Materiál: | dřevo |
| Věk: | od 3 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
