Dřevěné puzzle Víly a jednorožci 4x12 dílků
Kód: 145149
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Čtyři samostatné dřevěné puzzle po 12 dílcích v dřevěné krabičce s víkem. Víko slouží zároveň jako podložka na skládání. Rozměr složeného puzzle cca 17 x 11,5 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.42 kg |
| EAN: | 5050837587118 |
| Počet dílků: | 4 x 12 |
| Rozměry krabice (balení): | 19,5 x 14 x 6 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 17 x 11,5 cm |
| Materiál: | dřevo FSC |
| Věk: | od 18 měsíců |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
