EDUCA 3D Puzzle Build&Play: Fotbalový míč 32 dílků
Kód: 150126
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Postav a hraj si. Originální oboustranné 3D puzzle EDUCA Build+amp;Play ve tvaru kopacího míče, který můžete dozdobit fotbalovými nálepkami. po poskládání získáte pevný funkční míč, se kterým si lze hrát z dílků lze vytvořit i věž, diabolo, náramek, obrazovou mozaiku a mnoho dalšího oboustranné dílky - z jedné strany strukturované, z druhé hladké pro nalepení nálepek průměr složeného míče 12,5 cm Obsahuje: 32 plastových dílků, arch samolepek, návod. Rozměr složeného puzzle cca 12,5 x 12,5 x 12,5 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | 3D puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.35 kg |
| EAN: | 8412668192102 |
| Počet dílků: | 32 |
| Rozměry krabice (balení): | 31,7 x 21,5 x 4,5 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 12,5 x 12,5 x 12,5 cm |
| Materiál: | Plast |
| Věk: | od 6 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
