EDUCA 3D puzzle Harry Potter: Lord Voldemort 46 dílků
Kód: 152717
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Poskládejte 3D puzzle ze sběratelské série Harry Potter, která obsahuje celkem 6 různých postav hlavních hrdinů filmu. Každý model navíc obsahuje dva puzzle dílky 12dílného obrázku, který sestavíte, pokud nasbíráte celou kolekci. Skládání bez použití lepidla. 3D puzzle z předseknutých vrstev kartonu v plném barevném provedení. Naskládejte vrstvy na sebe a vytvořte fantastickou přibližně 10 cm vysokou postavičku. Sběratelská edice. Balení obsahuje: 46 dílků k sestavení 3D puzzle postavičky. 2 dílky exkluzivní 12dílné puzzle skládačky Harryho Pottera. Návod k sestavení. Rozměr složeného puzzle cca 10,3 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | 3D puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.33 kg |
| EAN: | 8412668195028 |
| Počet dílků: | 46 |
| Rozměry krabice (balení): | 13,7 x 13,7 x 4,7 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 10,3 cm |
| Materiál: | Papír |
| Věk: | od 6 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
