EDUCA 3D Puzzle kostka Estetika 216 dílků
Kód: 162668
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Sestav si originální 3D puzzle kostku od výrobce Educa! Úžasný 3D model, který se stane originálním doplňkem každého interiéru. 3D puzzle pomáhá rozvíjet manuální zručnost, zlepšuje pozornost, soustředění a prostorovou orientaci. Balení obsahuje 6 puzzle částí po 36 dílcích (celkem 216 dílků). Rozměr složeného puzzle cca 12 x 12 x 12 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | 3D puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.67 kg |
| EAN: | 8412668201255 |
| Počet dílků: | 216 |
| Rozměry krabice (balení): | 25 x 25 x 8 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 12 x 12 x 12 cm |
| Materiál: | Plast |
| Věk: | od 14 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
