EDUCA 3D puzzle Velociraptor 64 dílků
Kód: 150078
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Složte neobvyklý 3D model prehistorického Velociraptora z pevného kartonu. Vyrobeno z pevného kartonu (jednotlivé díly se vyloupnou přímo z kartonu), krok za krokem postupujte dle očíslovaných dílků ve směru šipek a obrázkového návodu, bez použití nůžek a lepidla, fotorealistický tisk, skládání podporuje zručnost a představivost, trénuje cit pro detail a zlepšuje soustředění, model slouží pro opakované skládání. Rozměry modelu: 55 x 15 x 26,5 cm. Balení obsahuje: 64 kvalitně zpracovaných dílků, obrázkový návod. UPOZORNĚNÍ : Doporučujeme vyjímat dílky z jednotlivých archů postupně až při skládání. Ujistěte se, že na vyjmutých částech nejsou zbytky papíru. Dílky je třeba do sebe dostatečně zasunout. Rozměr složeného puzzle cca 55 x 15 x 26,5 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | 3D puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.79 kg |
| EAN: | 8412668193826 |
| Počet dílků: | 64 |
| Rozměry krabice (balení): | 41 x 29 x 5,5 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 55 x 15 x 26,5 cm |
| Materiál: | papír |
| Věk: | od 6 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
