EDUCA Detektivní puzzle Pirátská loď 50 dílků
Kód: 141814
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Detektivní puzzle je nová zábavná řada spojená s pátráním. Nejprve složte obrázek a poté najděte 30 skrytých předmětů, které jsou na vloženém ilustrovaném přehledu. Vhodné pro děti 4 let. Rozměr složeného puzzle cca 48 x 28 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.38 kg |
| EAN: | 8412668188969 |
| Počet dílků: | 50 |
| Rozměry krabice (balení): | 32 x 22 x 4,6 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 48 x 28 cm |
| Materiál: | Papír |
| Věk: | od 4 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
