EDUCA Dřevěné puzzle Báječný svět Disney 100 dílků
Kód: 197
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
SUPER PUZZLE pro děti od španělské firmy EDUCA: vyrobeno z kvalitního dřeva, jsou velmi odolné a přírodní velké dílky pro snazší manipulaci - ideální pro dětské ručičky - čím menší puzzle, tím větší dílky jasné barvy a atraktivní motivy, které děti zaujmou na první pohled známé a oblíbené postavičky z animovaných pohádek Rozměr složeného puzzle cca 36 x 26 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.4 kg |
| EAN: | 8412668120020 |
| Počet dílků: | 100 |
| Rozměry krabice (balení): | 25 x 17 x 7 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 36 x 26 cm |
| Materiál: | dřevo |
| Autor: | Disney |
| Věk: | od 6 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
