EDUCA Dřevěné puzzle Prasátko Peppa II 2x25 dílků
Kód: 169990
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Puzzle pro děti od španělské firmy EDUCA: vyrobeno z kvalitního dřeva, jsou velmi odolné a přírodní, velké dílky pro snazší manipulaci - ideální pro dětské ručičky, jasné barvy a atraktivní motivy, které děti zaujmou na první pohled, známé a oblíbené postavičky z animovaných pohádek. Balení obsahuje dvě puzzle se stejným počtem dílků a stejným rozměrem. Rozměr složeného puzzle cca 26 x 18 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.34 kg |
| EAN: | 8412668203242 |
| Počet dílků: | 25 + 25 |
| Rozměry krabice (balení): | 26 x 17 x 6,5 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 26 x 18 cm |
| Materiál: | Dřevo FSC® |
| Věk: | od 3 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
