EDUCA Kulaté puzzle Hlubiny moře 28 dílků
Kód: 141826
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Netradiční kruhové puzzle s motivem mořských tvorů a ponorek Kromě klasických dílků obsahuje i dílky vyřezané ve speciálním formátu Rozměr složeného puzzle cca průměr 48 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 8412668189072 |
| Počet dílků: | 28 |
| Rozměry krabice (balení): | 25 x 25 x 6 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | průměr 48 cm |
| Materiál: | Papír |
| Věk: | od 3 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
