EDUCA Mysterious puzzle Dům duchů 100 dílků
Kód: 134690
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Poskládejte tajemné puzzle od známého španělského výrobce EDUCA a najděte skryté předměty. Kolekce Mysterious Puzzle přináší další super zábavu. Po složení obrázku použijte UV světlo k odhalení ukrytých prvků. Pomocí neviditelného inkoustového pera si i vy můžete nakreslit své vlastní záhadné předměty. Obsahuje puzzle 100 dílků, neviditelné inkoustové pero, UV světlo a list s obrázky skrytých prvků. K provozu jsou potřeba 3ks baterie LR44. Baterie jsou součástí balení. Rozměr složeného puzzle cca 40 x 28 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.38 kg |
| EAN: | 8412668186118 |
| Počet dílků: | 100 |
| Rozměry krabice (balení): | 32 x 22 x 4,5 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 40 x 28 cm |
| Materiál: | Papír |
| Věk: | od 6 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
