EDUCA Poster puzzle Stitch 250 dílků
Kód: 160054
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Rozměr složeného puzzle cca 100 x 70 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.01 kg |
| EAN: | 8412668199637 |
| Počet dílků: | 250 |
| Rozměry krabice (balení): | 41 x 29,5 x 5,5 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 100 x 70 cm |
| Materiál: | Papír |
| Věk: | od 8 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
