EDUCA Puzzle bitva Zvířátka 16x9 dílků
Kód: 162643
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Unikátní výzva v podobě puzzle bitvy od výrobce Educa. Spojení klasického skládání puzzle se zaměřením na rychlost. Uspořádejte souboj proti kamarádům, sourozencům nebo rodičům. Rozvoj koordinace oka a ruky, rychlosti, trpělivosti a pozorovacích schopností. Balení obsahuje: 16 puzzle, každé s 9 dílky, 16 předlohových kartiček. Rozměr složeného puzzle cca 16 x 11 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.46 kg |
| EAN: | 8412668201163 |
| Počet dílků: | 16 x 9 dílků |
| Rozměry krabice (balení): | 37 x 27,5 x 6 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 16 x 11 cm |
| Materiál: | Papír |
| Věk: | od 4 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
