EDUCA Puzzle CapyFun 4v1 (6,9,12,16 dílků)
Kód: 171863
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Soubor čtyř progresivních puzzle EDUCA - různá obtížnost, s vyšším počtem dílků se zmenšuje jejich velikost. Rozměr složeného puzzle cca 16 x 16 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.4 kg |
| EAN: | 8412668204836 |
| Počet dílků: | 6 + 9 + 12 + 16 |
| Rozměry krabice (balení): | 32 x 22 x 5 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 16 x 16 cm |
| Materiál: | Papír |
| Věk: | od 3 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
