EDUCA Puzzle Disney princezny 4v1 (50,80,100,150 dílků)
Kód: 123452
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Progresivní dětské puzzle od španělské firmy EDUCA s různou obtížností, které děti zabaví na delší dobu. Čtyři samostatné puzzle o velikosti 34x24 cm, ale s různým počtem dílků (od 50 do 150), postupně vedou ke zdokonalování dítěte při skládání a zvyšování obtížnosti. Výrobce EDUCA BORRAS, S.A. pochází ze Španělska a EDUCA je jednou z hlavních značek na trhu s puzzle. V roce 2014 uvedla EDUCA největší puzzle na světě s 33.600 dílky. Společnost založená již roku 1984 nabízí širokou škálu produktů a klade velký důraz na kvalitu, ekologii a bezpečnost. Puzzle pro děti zahrnuje motivy zvířátek, dinosaurů, kreslených obrázků i tradiční licenční motivy známé z aktuálních dětských seriálů a pohádek. Dětské puzzle vyrábí EDUCA nejen z papíru, ale také ze dřeva. Rozměr složeného puzzle cca 34 x 24 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.77 kg |
| EAN: | 8412668176379 |
| Počet dílků: | 50 + 80 + 100 + 150 |
| Rozměry krabice (balení): | 37 x 27 x 5 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 34 x 24 cm |
| Materiál: | papír |
| Autor: | Disney |
| Věk: | od 5 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
