EDUCA Puzzle Ledové království 2, 4v1 (50,80,100,150 dílků)
Kód: 134641
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Progresivní dětské puzzle od španělské firmy EDUCA s různou obtížností, které děti zabaví na delší dobu. Čtyři samostatné puzzle o velikosti 34 x 24 cm, ale s různým počtem dílků (od 50 do 150), postupně vedou ke zdokonalování dítěte při skládání a zvyšování obtížnosti. Rozměr složeného puzzle cca 34 x 24 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.77 kg |
| EAN: | 8412668186408 |
| Počet dílků: | 50 + 80 + 100 + 150 |
| Rozměry krabice (balení): | 37 x 27 x 5 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 34 x 24 cm |
| Materiál: | Papír |
| Věk: | od 5 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
