EDUCA Puzzle Mapa se zvířaty světa 150 dílků
Kód: 131256
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Zeměpisné puzzle pro děti s ilustracemi zvířat světa. Na puzzle najdete tučňáky, velbloudy nebo třeba bizona. Názvy kontinentů a oceánů jsou v anglickém jazyce. Součástí balení je i informační leták s názvy všech zvířat (španělsky, francouzsky, portugalsky, anglicky, německy, italsky, nizozemsky). Jakmile puzzle poskládáte, můžete si zahrát na hledání obrázků. Kdo je najde všechny? Rozměr složeného puzzle cca 48 x 34 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 8412668181151 |
| Počet dílků: | 150 |
| Rozměry krabice (balení): | 35,5 x 26 x 5,5 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 48 x 34 cm |
| Materiál: | Papír |
| Věk: | od 6 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
