EDUCA Puzzle Mapa světa s dívkami 150 dílků
Kód: 171900
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Zeměpisné puzzle pro děti s ilustracemi dívek z celého světa. Součástí balení je i informační leták. Jakmile puzzle poskládáte, můžete jednotlivé dívky hledat na mapě a pojmenovávat země. Poznámka: Texty jsou uvedeny v anglickém jazyce. Rozměr složeného puzzle cca 48 x 34 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 8412668204775 |
| Počet dílků: | 150 |
| Rozměry krabice (balení): | 35,5 x 26 x 5,5 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 48 x 34 cm |
| Materiál: | Papír |
| Věk: | od 6 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
