EDUCA Puzzle Odvážná Vaiana 2x48 dílků
Kód: 120284
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
DISNEY PUZZLE pro děti od španělské firmy EDUCA s motivem animovaného filmu Odvážná Vaiana. V jedné krabičce jsou dvě puzzle každé se 48 dílky. Rozměr složeného puzzle cca 28 x 20 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.4 kg |
| EAN: | 8412668169524 |
| Počet dílků: | 48 + 48 |
| Rozměry krabice (balení): | 32 x 22 x 5 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 28 x 20 cm |
| Materiál: | Papír |
| Autor: | Disney |
| Věk: | od 3 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
