EDUCA Puzzle Perská kočka 100 dílků
Kód: 134721
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Puzzle s motivem známého kočičího plemene balené v malé čtvercové krabičce. Rozměr složeného puzzle cca 20 x 28 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.16 kg |
| EAN: | 8412668188044 |
| Počet dílků: | 100 |
| Rozměry krabice (balení): | 10 x 10 x 10 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 20 x 28 cm |
| Materiál: | Papír |
| Věk: | od 6 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
