EDUCA Puzzle Piráti 2x20 dílků
Kód: 118624
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
PUZZLE pro děti od španělské firmy EDUCA. Rozměr složeného puzzle cca 2 x 28 x 20 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.4 kg |
| EAN: | 8412668171497 |
| Počet dílků: | 20 + 20 |
| Rozměry krabice (balení): | 32 x 22 x 5 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 2 x 28 x 20 cm |
| Materiál: | Papír |
| Věk: | od 3 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
