EDUCA Puzzle Prasátko Peppa 4v1 (12,16,20,25 dílků)
Kód: 169992
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Soubor čtyř progresivních puzzle EDUCA - různá obtížnost, s vyšším počtem dílků se zmenšuje jejich velikost. Rozměr složeného puzzle cca 16 x 16 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.4 kg |
| EAN: | 8412668203266 |
| Počet dílků: | 12 + 16 + 20 + 25 |
| Rozměry krabice (balení): | 32 x 22 x 5 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 16 x 16 cm |
| Materiál: | Papír |
| Věk: | od 3 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
