EDUCA Puzzle Prasátko Peppa 4v1 (20,40,60,80 dílků)
Kód: 167832
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Progresivní dětské puzzle od španělské firmy EDUCA s různou obtížností, které děti zabaví na delší dobu. Čtyři samostatné puzzle o velikosti 28 x 20 cm, ale s různým počtem dílků (od 20 do 80), postupně vedou ke zdokonalování dítěte při skládání a zvyšování obtížnosti. Rozměr složeného puzzle cca 28 x 20 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.8 kg |
| EAN: | 8412668203297 |
| Počet dílků: | 20 + 40 + 60 + 80 |
| Rozměry krabice (balení): | 37 x 27 x 5,5 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 28 x 20 cm |
| Materiál: | Papír |
| Věk: | od 4 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
