EDUCA Puzzle Sladcí jednorožci 2x48 dílků
Kód: 171889
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Puzzle pro děti od španělské firmy EDUCA Balení obsahuje dvě puzzle se stejným počtem dílků a stejným rozměrem. Jasné barvy a atraktivní motivy, které děti zaujmou na první pohled. Motiv z oblíbeného animovaného seriálu pro děti. Rozměr složeného puzzle cca 28 x 20 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.35 kg |
| EAN: | 8412668205048 |
| Počet dílků: | 2x48 |
| Rozměry krabice (balení): | 32 x 22 x 5 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 28 x 20 cm |
| Materiál: | papír |
| Věk: | od 3 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
