EDUCA Puzzle V hlavě 2, 2x100 dílků
Kód: 162642
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Balení obsahuje dvě puzzle se stejným počtem dílků a stejným rozměrem. Rozměr složeného puzzle cca 40 x 28 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.55 kg |
| EAN: | 8412668201002 |
| Počet dílků: | 100 + 100 |
| Rozměry krabice (balení): | 32 x 22 x 5 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 40 x 28 cm |
| Materiál: | Papír |
| Věk: | od 5 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
