EDUCA Puzzle v kufříku Mickey Mouse a kamarádi 4v1 (12,16,20,25 dílků)
Kód: 117046
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Poskládejte si čtyři puzzle obrázky s Mickey Mousem a jeho animovanými kamarády. Progresivní puzzle (12, 16, 20 a 25 dílků) s lesklým povrchem je baleno v praktickém plastovém kufříku. Vhodné pro děti od 3 let. Rozměr složeného puzzle cca 16 x 16 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.45 kg |
| EAN: | 8412668165052 |
| Počet dílků: | 12 + 16 + 20 + 25 |
| Rozměry krabice (balení): | 26 x 25 x 6 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 16 x 16 cm |
| Materiál: | Papír |
| Autor: | Disney |
| Věk: | od 3 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
