EDUCA Puzzle v kufříku Spidey a jeho úžasní přátelé 4v1 (6,9,12,16 dílků)
Kód: 152687
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Dětské puzzle s obrázky ze známých Disney filmů a pohádek. Progresivní puzzle s různou obtížností - 4 puzzle se 6 - 16 dílky, s vyšším počtem dílků se zmenšuje jejich velikost. Baleno v praktickém plastovém kufříku. Rozměr složeného puzzle cca 16 x 16 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.42 kg |
| EAN: | 8412668195806 |
| Počet dílků: | 6 + 9 + 12 + 16 |
| Rozměry krabice (balení): | 26 x 25,5 x 6 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 16 x 16 cm |
| Materiál: | Papír |
| Věk: | od 3 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
