EDUCA Soubor her Disney princezny 4v1
Kód: 156996
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Se souborem her EDUCA SuperPack 4v1 nabízí dětem spoustu možností, jak si hrát sám nebo s kamarády. Obsah balení: puzzle s 25 dílky, puzzle s 50 dílky, domino 28 kartiček, pexeso 28 kartiček. Progresivní puzzle má stejný rozměr výsledného obrázku, ale s větším počtem dílků se zmenšuje jejich velikost. Rozměr složeného puzzle cca 33 x 24 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.89 kg |
| EAN: | 8412668196834 |
| Počet dílků: | 50 + 25 |
| Rozměry krabice (balení): | 41 x 29 x 5 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 33 x 24 cm |
| Materiál: | Papír |
| Věk: | od 3 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
