EDUCA Soubor her Spiderman 4v1
Kód: 150117
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
EDUCA SuperPack 4v1 - to je skvělá zábava nejen pro děti! V jedné krabici najdete dvě puzzle (každé s 25 dílky), domino a pexeso. Rozměr složeného puzzle cca 32 x 24 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.82 kg |
| EAN: | 8412668193536 |
| Počet dílků: | 25 + 25 |
| Rozměry krabice (balení): | 41 x 29 x 5 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 32 x 24 cm |
| Materiál: | Papír |
| Věk: | od 3 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
