EDUCA Story puzzle Farma 26 dílků
Kód: 141823
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Panoramatické puzzle pro nejmenší děti s příběhem a motivem venkova. překrásné barevné ilustrace puzzle obsahuje čtyři obrázky s 1-4 dílky, které lze skládat samostatně (celkem 10 dílků) a 16 okolních dílků vhodné pro první seznámení s počítáním (počet dílků koresponduje s počtem postav , zvířátek na puzzle) děti mohou skládat obrázky jednotlivě a vkládat je do prostředí nebo skládat celý obrázek najednou s ohromující délkou téměř 1 metr složené Story puzzle podporuje rozvoj slovní zásoby - vybízí k popisování obrázků a vyprávění příběhů Rozměr složeného puzzle cca 96 x 16 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.64 kg |
| EAN: | 8412668189003 |
| Počet dílků: | 26 |
| Rozměry krabice (balení): | 37,3 x 27,2 x 5,5 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 96 x 16 cm |
| Materiál: | Papír |
| Věk: | od 3 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
