EDUCA Svítící puzzle Sonic Prime 2x100 dílků
Kód: 152709
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Balení obsahuje 2 puzzle se stejným rozměrem a stejným počtem dílků. Neonové - fluorescenční puzzle svítící ve tmě ze série NEON FLUORESCENT. Na puzzle nanesená flurescenční vrstva barvy přes den absorbuje světlo, což způsobí, že ve tmě části puzzle svítí. Rozměr složeného puzzle cca 40 x 28 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.51 kg |
| EAN: | 8412668196292 |
| Počet dílků: | 100 + 100 |
| Rozměry krabice (balení): | 32 x 22 x 5 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 40 x 28 cm |
| Materiál: | Papír FSC® |
| Věk: | od 6 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
