EDUCA Svítící puzzle Sonic Prime 300 dílků
Kód: 152708
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Neonové - fluorescenční puzzle svítící ve tmě ze série NEON FLUORESCENT. Na puzzle nanesená flurescenční vrstva barvy přes den absorbuje světlo, což způsobí, že ve tmě části puzzle svítí. Rozměr složeného puzzle cca 28 x 40 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.4 kg |
| EAN: | 8412668196308 |
| Počet dílků: | 300 |
| Rozměry krabice (balení): | 32 x 22 x 5 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 28 x 40 cm |
| Materiál: | Papír FSC® |
| Věk: | od 8 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
